26 Aralık 2009 Cumartesi

PAMUK PRENSES VE 7 CÜCELER PASTASIFeyza hanımın bu yıl 4. yaşını kutlayan kızı Ceren'in isteği ile yapıldı bu pasta..... Üzerindeki tüm karakterler Ceren tarafından belirlendi.. Pastada Pamuk Prenses ve yedi cüce, kötü kalpli cadı ve prens olacaktı, cadının elinde elması olacaktı... Ceren en çok öfkeli cüceyi sevdiği için o en önde olacaktı.... Tüm bunlar tamamen Ceren'in isteği ile annesinin bana iletmesi üzerine pastada yerlerini aldılar....Bir de resim çekmeyi öğrenebilsem çok iyi olacak aslında, resimlerde hiçbir şey anlaşılmıyor, cücelerin yüz ifadeleri ve cadı hiç anlaşılmıyor resimlerde.

Bu pasta sanırım beni şimdiye kadar en zorlayan pasta oldu, yapım aşaması değil, teslimat aşaması inanılmaz kötüydü, hala kendime gelebilmiş değilim aslında.... Deniz otobüslerinin lodos fırtınası yüzünden çalışmaması benim trafikte karşıya geçmeme ve pasta sahibini beklerken bir polis tarafından 61 TL ceza ödememe neden oldu (durulmaması gereken yerde durduğumu iddia etti kendisi, halbuki hiçbir işaret vs yoktu ve herkes park etmişti ama ben arabanın içindeydim), yani anlayacağınız pastayı teslim etmek için 5 saatimi trafikte geçirdim ve 61 TL ceza ödedim.

Neyse umarım bir daha böyle kötü bir gün geçirmem, Minik Ceren'e ailesiyle birlikte geçireceği nice mutlu yıllar dilerim...

2 yorum:

boncuk mutfakta dedi ki...

Geçmiş olsun canım.Allah beterinden korusun.
Eline sağlık yeni yılında şimdiden kutlu olsun.

pastaciyiz.biz dedi ki...

Amin canim, cok tesekkur ederim, ben de mutlu yillar dilerim, sevgilerimle..